به وب سایت شرکت بازرگانی اورانوس خوش آمدید.
واردات و ترخیص فیلم pvb از گمرک

واردات و ترخیص فیلم pvb از گمرک

واردات و ترخیص فیلم pvb از گمرک

در بیشتر موارد واردات کالا زمانی انجام می شود که کشوری قادر به تولید کالا نیست. این عدم توانایی می تواند به دلیل نبود مواد اولیه، نبود نیروی متخصص، نبود مواد با کیفیت، بالا بودن هزینه تولید و… باشد. فیلم pvb از جمله محصولاتی است که در بیشتر موارد به کشور وارد می شود، بنابراین ترخیص فیلم pvb برای بسیاری از تاجران، سرمایه گذاران و بازرگانان اهمیت دارد.

ترخیص فیلم pvb چگونه انجام می شود؟

برای اینکه ترخیص فیلم pvb درست و بدون دردسر انجام شود، باید این نوع فیلم ها را بهتر بشناسید. فیلم های پلی وینیل بوتیرال که فیلم PVB نیز نامیده می شوند، مخلوط اکسترود شده از نرم کننده مخصوص، مواد افزودنی و رزین PVB هستند که لایه های PVB با ضخامت یکنواخت را تشکیل می دهند.

واردات فیلم pvb عمدتاً برای شیشه‌های لمینت کاربرد دارد. شیشه های لمینت ساختاری از دو یا چند قطعه شیشه هستند. فیلم های PVB با قدرت چسبندگی بالا بین لایه ها استفاده می شوند، بنابراین فیلم های PVB باید دارای ویژگی هایی مثل چسبندگی عالی، انتقال نور و ایمنی باشند.

ترخیص فیلم pvb

واردات فیلم pvb با ضخامت 0.3-1.52 میلی متر انجام می شود. ضخامت این فیلم ها در تعیین کد تعرفه، تخمین هزینه گمرکی و ترخیص فیلم pvb اهمیت زیادی دارد.

واردات فیلم pvb به دلیل استحکام و چسبندگی بالایی که دارند، مهم است. این فیلم‌ها می‌توانند ضربه‌های خارجی را تحمل کنند. اگرچه ممکن است شیشه شکسته شود، اما سطح آسیب را به طور چشمگیری کاهش می دهند، زیرا قطعه شیشه در اطراف پراکنده نمی شود.

اهمیت واردات pvb

اهمیت واردات pvb

  • فیلم‌ های PVB می‌توانند تشعشعات خورشید را برای نفوذ به ساختمان‌ها و خودروها کاهش دهند. این فیلم ها می‌توانند نور خورشید با دمای بالا را متعادل کنند، بنابراین، به طور موثر در مصرف برق برای تهویه هوا در ساختمان ها و خودروها صرفه جویی می شود. فیلم‌های PVB عایق صدا هستند. آن ها نه تنها نویز خارجی را مسدود می‌کنند، بلکه یک فضای خصوصی را نیز به وجود می آورند.
  • فیلم های PVB قابلیت جذب اشعه ماوراء بنفش را دارند و از تغییر رنگ ناشی از تابش اشعه UV خورشید جلوگیری می کنند.
  • فیلم‌ های PVB رنگ‌ های متعددی را برای انتخاب فراهم می‌ کنند که با محیط اطراف هماهنگ است و تقاضای طراحان را برآورده می‌ کند.
  • فیلم های PVB برای موارد مختلف از جمله شیشه خودرو استفاده می شود. آن ها می توانند درخشندگی تابش خورشید را کاهش دهند و از روشنایی زننده جلوگیری کنند.

واردات فیلم pvb می تواند از کشور آلمان باشد، چون در حال حاضر آلمان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان فیلم PVB در سراسر جهان است، ضمن اینکه این محصولات از کیفیت قابل توجهی نیز برخوردار هستند.

ترخیص فیلم pvb نیز مانند هر کالای دیگری نیاز به طی کردن مراحل قانونی دارد. همان طور که می دانید هر کدام از کالاها با توجه به قیمت و ویژگی هایی که دارند، به نحو متفاوت از دیگری ترخیص می شوند. بازرگانان و تاجران همواره می خواهند از واردات فیلم pvb و دیگر کالاها سود ببرند، به همین خاطر می خواهند ترخیص PVB را با سرعت بالایی انجام دهند و حداقل هزینه را برای انجام ترخیص صرف کنند.

واردات فیلم pvb

برای ترخیص فیلم pvb باید از ترخیص کاران حرفه ای، مجرب و متخصص شرکت بازرگانی اورانوس کمک بگیرید. این شرکت ها می توانند نیروی کار مورد نظر را در اختیار شما قرار دهند. این نیروی متخصص سال ها تجربه در زمینه واردات، صادرات و ترخیص کالا دارد. شرکت بازرگانی اورانوس بعد از اینکه از سمت شما انتخاب شد، ابتدا وضعیت ترخیص کالا را مورد بررسی قرار می دهد.

عوامل موثر در ترخیص فیلم pvb چیست؟

هر کدام از کالاها با شرایط خاص ترخیص می شوند. فیلم پی وی بی نیز از این قاعده مستثنی نیست. نکته مهم دیگر اینکه برای ترخیص فیلم pvb ابتدا باید کد تعرفه کالا را مشخص کنید. شناسایی کدهای تعرفه، هزینه های گمرکی اختصاص یافته به کالای وارداتی را تعیین می کند، بنابراین افرادی که می خواهند تخمین درستی درباره هزینه ترخیص کالاهای وارداتی داشته باشند، باید کد آن ها را شناسایی کنند. افراد عادی در مورد این کدها چندان مطلع نیستند و نمی توانند کد تعرفه کالای وارداتی را تشخیص دهند. در این حالت کمک گرفتن از یک ترخیص کار گمرک، مشاور، متخصص، کارشناس و… اهمیت پیدا می کند. این افراد در کمترین زمان ممکن کد تعرفه هزینه های گمرکی را به شما اطلاع می دهند.

خدمات شرکت بازرگانی اورانوس در زمینه ترخیص کالا چیست؟

با شناسایی کد تعرفه توسط ترخیص کار گمرک در شرکت بازرگانی اورانوس، بسیاری از تخمین ها در مورد کالاهای وارداتی انجام می شود. با تعیین کد تعرفه ای که فیلم پی وی بی در آن جای می گیرد، میزان هزینه اختصاص یافته به کالای وارداتی نیز تعیین می شود. برای کدهای تعرفه معمولاً درصد حداقل و حداکثر در نظر گرفته می شود. این حداقل و حداکثر درصد با توجه به ویژگی های کالا تعیین می شود.

در مورد فیلم پی وی بی، ضخامت می تواند یکی از عوامل موثر در افزایش یا کاهش درصد هزینه باشد. درصد تعیین شده به هزینه کالا مربوط می شود، به عنوان مثال طبق کد تعرفه شناسایی شده، بازرگان و تاجر موظف است 25 درصد هزینه کالای وارداتی را به عنوان هزینه گمرک پرداخت کند. این درصد در مورد کالاهای مختلف کاملاً متغیر است. برخی از کالاها تنها 5 درصد هزینه گمرک و برخی دیگر 26 درصد هزینه پرداخت می کنند. همین موضوع نیاز به ترخیص کاران را ضروری تر می کند.

Rate this post