به وب سایت شرکت بازرگانی اورانوس خوش آمدید.
واردات و ترخیص مفتول فولادی از گمرک

واردات و ترخیص مفتول فولادی از گمرک

اکثر ساختمان سازها برای این که بتوانند بناهای مورد نظر خود را احداث کنند، نیاز به استفاده از یک محصول با طول زیاد و قطر کم به نام مفتول دارند. نام این وسیله برای افرادی که با صنعت آهن نیز سر و کار دارند، بسیار آشناست. این روزها به دلایل شرایطی که بر جامعه حاکم است اکثر ساختمان سازها برای این که بتوانند نیازهای خود را رفع نمایند، باید با شرکت هایی که در کار ترخیص مفتول فولادی فعالیت دارند، در ارتباط باشند. اگر در مورد این وسیله نازک و فوق‌العاده کاربردی اطلاعاتی ندارید، پیشنهاد می کنیم در این محتوا همراه ما باشید؛ چرا که قصد داریم در خصوص این موضوع صحبت کنیم.

مفتول فولادی چیست؟

تقریبا اکثر افرادی که تازه پا در مسیر ساختمان سازی گذاشته اند، با این موضوع که مفتول فولادی چیست و چه کاربردی دارد، بیگانه هستند. از تبدیل شمش در یک عملیات فیزیکی نورد گرم، سیم مفتول فولادی تولید می شود. مفتول های فولادی به اندازه ای کاربردی هستند که شاید اگر بخواهیم در خصوص تمامی کاربردهای آن صحبت کنیم، نیاز به نگارش ده ها صفحه مقاله باشد. عمده کاربرد این وسیله در صنعت ساختمانی و تاسیسات برقی می باشد. البته ناگفته نماند در ساخت انواع ماشین آلات نیز باید از این سیم استفاده کرد.

سیم های مفتول بر خلاف هم خانواده خود یعنی میلگردهای فولادی آجدار نیستند. این دارای برجستگی های کوچکی هستند تا بتوانند یک بستر مناسبی را برای اتصال بین فولاد و بتن به یکدیگر فراهم کنند. برای این که بتوان مفتول ها را جابجا کرد نیاز است تا آن ها را به صورت کلاف بسته بندی کرد.

مفتول های فولادی بسیار نازک هستند به گونه ای که قطر آن ها بین 0.4 تا 4 میلی متر می باشد. به جرات این موضوع را بیان می کنیم که بدون وجود این وسیله تقریبا صنعت ماشین سازی، ساختمان سازی و… فلج می شود. تاکنون هیچ وسیله ای نتوانسته جایگزین این سیم دراز جادویی شود و تقریبا می توان از آن ها با نام مفتول های فولادی بدون جایگزین نیز، یاد کرد.

با توجه به کاربردی بودن این وسیله، انواع مختلفی از آن در بازار موجود است. هر شخصی با توجه به نیازی که دارد، می تواند اقدام به خرید آن ها نماید.

انواع مفتول فولادی جهت واردات و ترخیص

از جمله مهم ترین مفتول های کاربردی می توان به

  • مفتول کربن بالا
  • مفتول رنگی
  • مفتول گالوانیزه شده
  • مفتول پی وی سی
  • مفتول مسی
  • مفتول مش بندی
  • مفتول استیل

اشاره کرد. این مفتول ها در اندازه و سایزهای مختلفی تولید شده و در بازار وجود دارند. اگر در خصوص این موضوع که چه مفتولی مناسب کار شماست اطلاعاتی ندارید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی حتما با افراد آگاه و خبره در این زمینه مشورت داشته باشید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

واردات و ترخیص مفتول فولادی چگونه است؟

واردات و ترخیص مفتول فولادی چگونه است؟

با توجه به این موضوع که روزانه از این وسیله به مقدار زیادی استفاده می شود، تنها تولید داخلی مفتول فولادی نمی تواند پاسخگوی نیازهای افراد باشد. اکثر شرکت هایی که در زمینه واردات مفتول فولادی فعالیت می کنند، این روزها بازار خوبی دارند و توانسته اند به درآمد ایده آلی برسند.

قطعا اگر با موضوع واردات کالاهای مختلف آشنایی کمی داشته باشید، می دانید که وارد کردن یک کالا به کشور امری سخت می باشد. در صورتی که از سایر کشورهای همسایه و یا تولید کننده این وسیله ثبت سفارشی داشته اید، نیاز است تا با مجموعه هایی که کار خدمات ترخیص مفتول فولادی را انجام می دهند، همکاری داشته باشید. بدون کمک گرفتن از این مجموعه ها طبیعتا کار شما برای ترخیص مفتول فولادی بسیار سخت خواهد شد و باید کفش آهنی برای انجام این کار به صورت انفرادی به پا کنید.

عمده واردات این محصول از کشور چین صورت می گیرد. برای این که بتوانید این محصول را به کشور وارد کنید، باید در ابتدا اقدام به اخذ مجوزهای مربوطه نمایید. اخذ این مجوزها کمی خسته کننده خواهد بود؛ چرا که هر کسی به دلیل ناآشنا بودن با این فضا نمی تواند آن طور که باید و شاید کار اخذ مجوز را انجام دهد.

برای واردات و ترخیص مفتول فولادی از گمرک چه کاری باید انجام دهیم؟

برای این که بتوانید کار واردات و یا ترخیص مفتول فولادی از گمرک را انجام دهید نیاز است تا با یک مجموعه حرفه ای در این زمینه مانند شرکت بازرگانی اورانوس همکاری داشته باشید. این شرکت بازرگانی به سبب تجربه ای طولانی که در زمینه ترخیص و واردات انواع مفتول فولادی داشته است، این روزها انتخاب بسیاری از افراد می باشد.

اگر دوست دارید کار ترخیص مفتول فولادی خود از گمرک را به راحتی هر چه تمام تر و البته با خیالی آسوده انجام دهید، با مجموعه ما در ارتباط باشید. با تجربه ای که در طی سالیان طولانی به دست آورده ایم، می توانیم از 0 تا 100 کار ترخیص مفتول فولادی شما را در سریع ترین زمان ممکن و بدون دریافت هزینه های هنگفت انجام دهیم.

Rate this post