به وب سایت شرکت بازرگانی اورانوس خوش آمدید.
واردات و ترخیص دستگاه برش لیزر فلزات فایبر از گمرک

واردات و ترخیص دستگاه برش لیزر فلزات فایبر از گمرک

مشخصات دستگاه برش لیزر فلزات فایبر چیست؟

اگر قصد ترخیص دستگاه برش لیزر فلزات را دارید، آشنایی با مشخصات این دستگاه از نیازهای اساسی شما خواهد بود. دستگاه برش لیزر فلزات فایبر به غیر از برش فلزات، برش غیر فلزات را نیز انجام می دهد. دستگاه های برش فایبر قادر است برش ورق های فلزی، لوله و پروفیل را انجام دهد. نوعی از این دستگاه ها که از توان لیزر بالایی برخوردار است، می تواند ورق ها و پروفیل های فلزی از جنس های مقاوم را نیز برش دهد. توسط این دستگاه ها فلزاتی مانند آهن، استیل، آلومینیوم و دیگر فلزات با ضخامت های زیاد برش داده می شود.
این دستگاه غیر آلاینده و دوستدار محیط زیست است زیرا دودی که هنگام برش تولید می شود، می توان در داخل دستگاه فیلتر کرد.

ترخیص دستگاه برش لیزر فلزات برای چه صنایعی کاربرد دارد؟

شرکت هایی که در زمینه واردات دستگاه برش لیزر فلزات و همچنین ترخیص آن فعالیت می کنند، لازم است خریداران خود را شناسایی کنند. کارگاه ها و کارخانه های مرتبط با صنایع فلزی که مواد اولیه مصرفی آنها ورق های فلزی است و کارهایی نظیر ورق کاری را انجام می دهند از خریداران این دستگاه می باشند.
علاوه بر آن مراکز صنعتی که در فعالیت هایشان از لوله و پروفیل های فلزی و غیر فلزی استفاده می کنند، این دستگاه می تواند تولیدات آنها را بسیار آسان کند.
برخی از صنایع High-tech که برای تولیدات خود از تکنولوژی های پیشرفته تک بعدی بهره مند هستند و بایستی برش های با دقت زیاد انجام دهند، در لیست خریداران دستگاه برش لیزر می باشند.

بخش های مختلف دستگاه برش لیزر کدامند؟

دستگاه لیزر دارای بخش های مختلف و قطعات گوناگونی است که هر مشتری می تواند منطبق با نیاز خود آنها را انتخاب نموده و سفارش ساخت دستگاه مورد نظر خود را به سازنده بدهد. اساسی ترین بخش ها شامل بخش برش دستگاه، میز دستگاه، منبع تولید لیزر و هد دستگاه لیزر می باشند.

یکی از اجزای دستگاه برش لیزر فلزات، نرم افزاری است که به طور خودکار لنزهای فوکوس را تنظیم می کند. این تنظیم جهت ایجاد صفحات سوراخ و برش خودکار با ضخامت های مختلف می باشد. سرعت تنظیم خودکار لنز فوکوس ده برابر سرعت تنظیم دستی است.
بخش دیگر، هیت سینکِ خنک کننده آب است که با کاهش دمای سرِ برش می تواند عمر لنز کولیماتور و لنز فوکوس سرِ برش را طولانی تر کند.

تخت جوش فوق سنگین از جنس ورق فولادی سنگین، قسمت دیگری از دستگاه برش لیزر است. دنده های تقویت کننده در داخل تخت به گونه ای چیده شده اند که استحکام و مقاومت کششی بستر را افزایش می دهد. این کار تاثیر زیادی در جلوگیری از تغییر شکل بستر دارد.
منبع لیزر فایبر در ایجاد کیفیت پرتو عالی، خط برش ظریف تر، بازده کاری بالاتر و کیفیت بهتر ماشینکاری تاثیر دارد. اگر محیط کاری کاملاً بسته و دارای دمای ثابت باشد منبع لیزر دارای عملکرد پایدارتری خواهد بود.

نکات مهم در واردات و ترخیص دستگاه برش لیزر فلزات

در ترخیص دستگاه برش لیزر فلزات چه مواردی وجود دارد؟

شرکت هایی مانند شرکت بازرگانی اورانوس که در واردات و ترخیص دستگاه برش لیزر فلزات فعالیت دارند، خدمات مختلفی را در ارتباط با این دستگاه ارائه می دهند.
ثبت سفارش: شرکت ابتدا سفارش خرید را از خریداران داخلی دریافت می کند. سپس مدارک ثبت سفارش خرید از شرکت های سازنده را طبق مقررات سازمان صنعت و معدن در مورد واردات تهیه می نماید.
سفارش ساخت: هماهنگی های لازم در مورد مراحل اداری و بانکی با سازمان صنعت و معدن و دیگر نهادهای مربوطه انجام می شود. سپس سفارش ساخت دستگاه برای شرکت تولید کننده ارسال می گردد.
پرداخت: به منظور پرداخت هزینه های خرید دستگاه با توجه به مسائل تحریم اقتصادی ایران، مسیر مناسبی را جهت ارسال وجه برای شرکت تولید کننده ایجاد می کند.

حمل و نقل: شرکت تمامی خدمات بازرگانی شامل واردات و ترخیص دستگاه برش لیزر فلزات برای مشتریان را انجام می دهد.
خدمات پشتیبانی: این شرکت همراه با فروش دستگاه برش لیزر فلزات فایبر، خدمات پشتیبانی پس از فروش را انجام می دهد. از جمله قطعات یدکی دستگاه های لیزر را تامین می نماید.
تحویل دستگاه: پس از رسیدن دستگاه به گمرکات کشور، تخلیه و ترخیص دستگاه به واسطه ترخیص کاران شرکت انجام می شود. شرکت وظیفه هماهنگی های لازم جهت ارسال مدارک به اداره گمرک کشور را بر عهده دارد.
بعد از ثبت سفارش دستگاه، زمان بندی تحویل آن به چند مرحله بستگی دارد. مرحله اول در ارتباط با زمان مورد نیاز جهت ساخت دستگاه است. مرحله دوم مدت زمان ارسال دستگاه لیزر از مبدا که محل شرکت تولید کننده است تا مقصد که یکی از بنادر در ایران می باشد.

مرحله سوم در ارتباط با زمان لازم جهت ترخیص دستگاه برش لیزر فلزات و سپس تحویل دستگاه در محل کارخانه خریدار است. شرکت مسئول واردات دستگاه برش لیزر فلزات سعی بر آن دارد که این اقدامات در کمترین زمان که حدود دو ماه می باشد، انجام پذیر گردد.

Rate this post