به وب سایت شرکت بازرگانی اورانوس خوش آمدید.
واردات و ترخیص شیلنگ فری کربن از گمرک

واردات و ترخیص شیلنگ فری کربن از گمرک

شما نمی توانید هیچ کشوری را پیدا کنید که تمامی ابزار ها و وسایل و … که نیاز دارد را خودش تولید نماید. به همین خاطر اقتصاد هر کشوری به دو بخش صادرات و واردات تقسیم می شود. مواردی که قابلیت تولید دارند تولید شده و مازاد آن به کشورهای دیگر صادر می شود. مواردی هم وجود دارند که نمی توان آنها را در کشور تولید نمود پس آن ها را از کشور های دیگر وارد می کنند. در این متن برای شما واردات شیلنگ فری کربن و ترخیص شیلنگ فری کربن از گمرک کشور را شرح می دهیم.

واردات شیلنگ فری کربن

اجازه دهید در ابتدا توضیحاتی در مورد شیلنگ فری کربن بدهیم و بعد از آن به ترخیص شیلنگ فری کربن می پردازیم. شیلنگ های فری کربن یا شیلنگ های بدون کربن مقاومت بسیاری نسبت به سایش و حرارت و جریان الکتریسیته دارند. لایه ی داخلی این شیلنگ ها از تفلون ساخته شده است و هیچ گونه کربنی در ساخت آن وجود ندارد. به همین خاطر کاملا نارسانا می باشد و همچنین عایق بسیار خوبی برای برق هستند. شیلنگ های فری کربن تا 6000 ولت هیچ جریانی را از خود عبور نمی دهند. به همین خاطر در محدوده ی کویل اسپارک وجود ندارد. از شیلنگ های فنری کربن برای انتقال مواد غذایی چون : شیر و مواد غذایی چرب نیز استفاده می شود.

همان طور که گفتیم از بخش های مهم اقتصاد هر کشور واردات آن کشور است. در بخش بالا توضیحاتی را در مورد شیلنگ فری کربن دادیم. الان می خواهیم در مورد واردات شیلنگ فری کربن توضیحاتی را به شما بدهیم. قطعا اولین سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که چرا باید شیلنگ فری کربن وارد کنیم؟ در بخش بالا نیز اشاره کردیم که شیلنگ های فری کربن نارسانا های بسیار قوی هستند. چرا که این شیلنگ ها مقاومت بالای در مقابل حرارت و سایش و جریان های الکتریسیته دارند.

مراحل ترخیص شیلنگ فری کربن از گمرک

مراحل ترخیص شیلنگ فری کربن از گمرک

ترخیص نمودن کالا از مهم ترین فرایندهای گمرکی به شمار می رود. ترخیص کالا با توجه به قوانین هر کشور متفاوت است و سلسله مراتب متفاوتی نیز دارد. ترخیص شیلنگ فری کربن مراحل بسیاری دارد. برای ترخیص شیلنگ باید قوانین گمرک را بدانید و دقت کافی به آن ها داشته باشید. هرگونه بی دقتی و سهل انگاری باعث می شود کالای شما قاچاق شناخته شده و خسارت های بسیاری را به بار بیاورد. یکی از مهم ترین شناخت هایی که هر تاجر و بازرگانی باید داشته باشد. شناخت قوانین و مقررات جا به جایی کالای وارداتی است. یا به صورتی دیگر آشنایی با مراحل ترخیص کالا مورد نظر می باشد.

این موضوع بر کسی پوشیده نیست که انجام کار های گمرکی زمان بر و طولانی و همچنین نیاز به دانش کافی دارد. اما در دنیای امروز شرکت هایی وجود دارند که این کار را به اسانی برای شما انجام می دهند. ترخیص کالا از گمرک 10 مرحله دارد. اولین مرحله ی ان دریافت کردن پرفرما و پکینگ لیست است و به ترتیب : اخذ مجوز ثبت سفارش بازرگانی – بیمه نمودن کالای مورد نظر جهت بازرسی در مبدا و مقصد – تشکیل دادن پرونده جهت تشخیص ارز و حواله های بانکی – ارتباط داشتن با شرکت های حمل و نقل – دریافت نمودن اسناد حمل و نقل از شرکت ها حمل و نقل – تکمیل کردن اسناد و ایجاد کردن پرونده – تنظیم کردن پیش نویس دور اظهاری – بررسی و تایید کارشناس فنی گمرک و مرحله ی آخر دور اظهاری واردات است.

نکات مهم در ترخیص کالا

نکات مهم در ترخیص شیلنگ فری کربن داشتن مجوز های لازم و ضروری است. داشتن اسنادی که قانونی بودن انتقالات تجاری شما را نشان دهد . همچنین این اسناد باید دارای تاییدیه های سازمان های مورد نظر نیز باشد. از دیگر مدارک مهمی که هر تاجری باید آن را داشته باشد کارت حق العمل کاری و کارت بازرگانی است که این کارت توسط گمرک هر کشور صادر می شود. نکته ی مهم دیگری که باید به آن توجه داشت تعیین ارزش کالا های ترخیص شده است. در کشور های مختلف قیمت کالای مورد نظر متفاوت است.

کلام آخر

واردات از بخش های مهم اقتصاد هر کشور به شمار می رود. هر کالایی که قرار است وارد کشور شود ابتدا در گمرک مورد بازرسی قرار می گیرد. برای ترخیص شیلنگ فری کربن شما باید مدارک هایی را آراء دهید و مراحلی را انجام دهید تا کالای شما تایید شده و به دستتان برسد. آشنایی با قوانین و مقررات گمرک کشور ها برای هر تاجر و بازرگانی واجب است. اما در دنیای امروزه شرکت هایی وجود دارد که شما می توانید کارهای ترخیص کالا را به آن ها بسپارید . از آن ها مشاوره بگیرد و از تجربیات آنها استفاده کنید. یکی از شرکت های به نام در این زمینه شرکت بازرگانی اورانوس است. شما می توانید با مراجعه به سایت از تمامی خدمات آگاه شده و استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]