به وب سایت شرکت بازرگانی اورانوس خوش آمدید.
واردات و ترخیص پله برقی از گمرک

واردات و ترخیص پله برقی از گمرک

در این این مطلب قصد داریم در مورد ترخیص پله برقی و واردات پله برقی توسط یکی از بهترین شرکت های بازرگانی سخن بگوییم. برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات در مورد شرکت بازرگانی اورانوس و تخصص این مجموعه باسابقه در زمینه واردات و ترخیص پله برقی با ما همراه باشید.

واردات و ترخیص پله برقی از گمرک

امروزه با نیاز بیشتر کشور به انواع بالابر ها و پله برقی ها، افراد به فکر واردات پله برقی و فروش آن می افتند. شاید بیشتر افراد می دانند که ترخیص  پله برقی یکی از خدماتی است که توسط شرکت های بازرگانی انجام می شود؛ اما انجام دادن این کار به نحو احسن بستگی به تجربه و حرفه ای بودن شرکت های بازرگانی دارد.

یک شرکت بازرگانی خوب و حرفه ای باید دارای کادر مجرب و قوی باشد تا بتواند فرآیند ترخیص کالا را بهترین و سریع ترین شکل ممکن انجام دهد.

لازم به ذکر است که ترخیص کالا یا ترخیص پله برقی یکی از خدماتی است که توسط شرکت های بازرگانی از جمله اورانوس انجام می شود و شرکت های بازرگانی خدمات بسیار دیگری نیز ارائه می کنند. در ادامه مطلب مراحل ترخیص کالا و وظایف ترخیص کار را خدمتتان بازگو می کنیم.

مراحل ترخیص پله برقی و کالا در گمرک

همانطور که گفته شد مراحل ترخیص کالا به صورت سریع و با مدیریت قوی و هزینه کم، فقط توسط شرکت بازرگانی با تجربه صورت میگیرد. برای آشنایی با این مراحل ترخیص پله برقی برایتان توضیحاتی قرار داده ایم که شامل موارد زیر می باشد:

 1. ثبت سفارش کالا: سفارش کالا از بهترین برند و کشور به همراه بهترین قیمت، توسط شرکت بازرگانی حرفه ای انجام می شود. معمولاً خرید پله برقی و کالاها در این زمینه از کشورهایی همچون: ایتالیا، کره، چین و امارات متحده عربی و غیره انجام می شود.
 2. ترخیص پله برقی یا کالا از گمرک: ترخیص پله برقی توسط شرکت بازرگانی و ترخیص کار حرفه ای با بهترین و کمترین هزینه به روشی سریع و ایمن انجام می شود.
 3. خرید از مبدا و پیدا کردن فروشنده: پس از خرید، شرکت بازرگانی به دنبال فروشنده های برتر کشور میگردد تا پله برقی و لوازم و قطعات مربوط به آن را به این فروشگاه ها جهت فروش در کشور، تحویل دهد.
 4. بارگیری و ترانزیت کالا: پس از یافتن فروشندگان کالاها با ایمنی بالا بارگیری شده و به مقصد مورد نظر در سریعترین زمان ممکن ارسال می شوند.
 5. تحویل کالا در مقصد: تحویل کالا و تایید سلامت آن توسط فروشنده و جلب رضایت او از دیگر کارهای شرکت بازرگانی می باشد که برای آن و سابقه شرکت بسیار اهمیت دارد.

شرکت های بازرگانی اورانوس تمامی مراحل ترخیص پله برقی را با کمترین هزینه خرید و ترخیص برای هموطنان خود انجام می دهد.

ترخیص پله برقی و کالا از گمرک حتماً باید دارای تاییدیه و گواهی استاندارد از طرف اداره مربوطه باشد.

وظایف و خدمات شرکت های بازرگانی در ترخیص و واردات پله برقی

در ادامه خدمات و وظایف شرکت های بازرگانی مانند اورانوس در زمینه واردات و ترخیص پله برقی را برای شما بیان نموده ایم:

 • انجام صفر تا صد ترخیص کالا و پله برقی از گمرک
 • ثبت سفارش انواع بالابر ها و پله برقی
 • واردات پله برقی از تمامی گمرکات و کشور های برجسته در حوزه صنعتی
 • دارای مشاوره و راهنمایی رایگان توسط کارشناسان حرفه ای و متخصص
 • حمل و ترخیص تمامی قطعات مورد نیاز و مربوط به بالابر ها و پله برقی ها
 • ارائه گواهی استاندارد ضروری و اجباری از ادارات مربوطه
 • ارائه خدمات سریع و کم هزینه با اطمینان کامل
 • برقراری امنیت کالا و آرامش خاطر برای مشتریان

نکات خرید پله برقی

برای خرید پله برقی باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟!

 • خرید از مرجع معتبر
 • خرید از شرکتی که دارای گواهینامه های لازم باشد
 • مطالعه و بررسی مشخصات فنی کالا و شرکت بررسی
 • مشاهده سابقه شرکت و نمونه پروژه های آن
 • و…

 قطعا اگر از یک شرکت بازرگانی حرفه ای و با تجربه مانند اورانوس کمک بگیرید، هیچوقت نگرانی در این زمینه برایتان وجود نخواهد داشت؛ زیرا یک شرکت بازرگانی خوب تمامی موارد را مورد بررسی قرار می دهد و بهترین کالا را برای شما وارد کشور می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و راهنمایی رایگان از شرکت بازرگانی می توانید با شماره تماس های موجود در قسمت ارتباط با ما تماس حاصل کنید. شما می توانید از مجموعه ما، درخواست واردات و ترخیص انواع پله برقی و بالابرها و قطعات آن را داشته باشید، تا آن ها را در سریعترین زمان برایتان سفارش و اقدامات لازم را انجام دهیم.

 در ترخیص پله برقی و کالا مهمترین ویژگی مورد نیاز ارائه خدمات سریع و کم هزینه می باشد که میتوانید با خیال راحت به شرکت بازرگانی اورانوس اطمینان کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]