به وب سایت شرکت بازرگانی اورانوس خوش آمدید.
واردات و ترخيص ورق فولادی گالوانیزه از گمرک

واردات و ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرک

واردات و ترخیص ورق فولادی گالوانیزه با بازرگانی اورانوس

در صنایع به منظور افزایش مقاومت ورق های فولادی در برابر اکسیداسیون، زنگ زدگی و خوردگی های ورق های فلزی معمولا از گالوانیزاسیون استفاده می کنند. در این روش با پوشاندن سطح فولادی ورق ها با فلز روی مقاومت این ورق ها را در برابر عوامل محیطی افزایش می دهند. با وجود تحریم های گوناگون و کمبود امکانات تولیدی این ورق ها از کشورهای مختلفی چون چین و کره به کشور ما وارد شده و بدین طریق نیاز صنایع تولیدی کشور تامین می گردد، در واقع واردات و ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرک یکی دیگر از تجارت های بین المللی پر سود در کشور ما می باشد، به طوری که این مسئله برای تجار و بازرگانان داخلی بسیار حائز اهمیت است.

واردات ورق فولادی گالوانیزه علاوه بر کشور ما در برخی کشورهای قدرتمند جهان همچون آلمان و آمریکا با نرخ های بالایی صورت می گیرد، به طوری که در چند دهه اخیر کشور آمریکا جزء اولین کشورهای وارد کننده ورق گالوانیزه در جهان شناخته شده است و آلمان در این رتبه بندی ها در جایگاه دوم از کشورهای وارد کننده ورق گالوانیزه قرار می گیرد.

تولید ورق فولادی گالوانیزه مقوله پیچیده، سخت و پر هزینه است، چرا که برای تولید این فلز شما علاوه بر فولاد به فلز روی نیز نیاز دارید و این مسئله می تواند هزینه های شما را در تولید ورق های فولادی دو چندان نماید. همچنین در این صنعت برای گالوانیزاسیون سازی ورق های فولادی به دستگاه های فوق العاده پیشرفته ای نیاز داریم که ورق های فولادی را در بالاترین مقاومت و کیفیت به ورق های گالوانیزه تبدیل کنند. بنابراین با این تفاسیر واردات ورق های فولادی گالوانیزه در کشور می تواند تجارت خوبی برای تجار باشد و هزینه های اولیه را برای صاحبین صنایع و تولید کنندگان ورق های فولادی کاهش دهد.

در میان کشورهای وارد کننده ورق فولادی گالوانیزه، دو کشور چین و کره جنوبی با تامین 37 درصد از نیازهای جهان به عنوان بزرگترین صادرکنندگان ورق های گالوانیزه در جهان شناخته می شوند و اغلب کشورها تمایل دارند این محصول استراتژیک را از این دو کشور خریداری و تهیه نمایند. در کشور ما نیز اغلب ورق های گالوانیزه وارد شده از کشورهای چین، کره جنوبی، تایوان، ژاپن، روسیه، امارات متحده عربی و کشورهای اروپایی تامین می گردد.

ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرکات کشور

ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرکات کشور

ورق فولادی گالوانیزه ورق فولادی است که توسط فلز روی گالوانیزه شده تا مقاومت آن در برابر عوامل و شرایط محیطی افزایش گردد. این ورق ها به دلیل مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون و خوردگی در اغلب صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. در صنایع خودروسازی، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، لوازم الکترونیکی و … معمولا از انواع ورق های فولادی گالوانیزه در تولید این لوازم و ابزار استفاده می گردد. در واقع این محصول استراتژیک کاربر فوق العاده ای در اغلب صنایع تولیدی دارد و جزء مهم ترین مواد و منابع اولیه صنایع می باشد.

همانطور که اشاره شد تامین و تولید ورق فولادی گالوانیزه فرایندی دشوار و پر هزینه استف به طوری که اغلب صاحبین صنایع و واحدهای تولیدی با خرید ورق های وارداتی سعی دارند نیاز خود را تامین نمایند، از این رو واردات و ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرک تجارت پر سودی برای تجار و بازرگانان داخلی به شمار می آید.

ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرک نیز همچون سایر کالاهای وارداتی مطابق با قوانین بین المللی و داخلی کشورها انجام می شود، یعنی شما برای واردات و ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرک به کارت بازرگانی، مجوزهای واردات کالا، مجوزهای ترخیص کالا از گمرک، اسناد و مدارک مورد نیاز گمرک برای صدور مجوز ترخیص و سایر مجوزهای قانونی واردات کالا نیاز دارید تا کالاهای وارداتی خود را از کشور مبدا به کشور مقصد منتقل کنید.

بنابراین در زمینه چگونگی انجام فرایندهای واردات و ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرک حتما لازم است که کتاب قوانین و مقررات صادرات و واردات کشور را مطالعه نموده و به کمک مشاورین حوزه بازرگانی نسبت به تنظیم و برنامه ریزی فعالیت های تجاری خود اقدام نمایید تا تمامی امور بازرگانی و مراحل ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرک مطابق با قوانین بین المللی و قوانین داخلی کشور انجام شود.

واردات و ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرک همواره می تواند یک تجارت پر سود برای تجار و بازرگانان داخلی کشور باشد؛ اما توجه داشته باشید که در تجارت های بین المللی به دلیل وجود قوانین و مقررات مختلف همواره با ریسک های مختلفی مواجه هستیم که در صورت عدم توجه به این قوانین، هر لحظه امکان دارد که تجارت ما غیر قانونی شناخته شده و با زیان های مالی فراوانی مواجه شویم، بدین منظور لازم است در زمینه چگونگی واردات و ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرک همواره با یک مشاور متخصص و با تجربه مشورت نموده یا پس از اطلاع و آموزش کافی در این زمینه نسبت به برنامه ریزی امور بازرگانی تجارت خود اقدام نماییم.

خدمات بازرگانی اورانوس در زمینه واردات و ترخیص ورق فولادی گالوانیزه

خدمات بازرگانی اورانوس در زمینه واردات و ترخیص ورق فولادی گالوانیزه

شرکت بازرگانی اورانوس از جمله شرکت های بازرگانی و تجاری فعال و با سابقه در کشور می باشد که خدمات متنوعی را در ارتباط با واردات و ترخیص انواع کالاها از گمرکات مختلف کشور به تجار و بازرگانان داخلی و خارجی ارائه می نماید. با مراجعه به وبسایت این شرکت بازرگانی می توانید با خدمات و اقدامات متنوع آن در طی این سال ها آشنا شوید.

ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرک از جمله اقدامات و خدمات متنوعی است که شرکت بازرگانی اورانوس طی این سال ها به تجار و بازرگانان ارائه نموده است. تیم مجرب و حرفه ای اورانوس با دانش و تجربه کافی در زمینه ترخیص انواع کالاهای وارداتی از گمرک، می تواند در ترخیص هر چه سریع تر کالاها از گمرکات مختلف کشور به شما کمک کند، به طوری که با استخدام ترخیص کار حرفه ای شرکت دیگر نیازی نیست برای تهیه مجوزهای ترخیص کالا یا جمع آوری اسناد مورد نیاز گمرک شما اقدامی داشته باشید بلکه ترخیص کاران حرفه ای ما با مطالعه دقیق قوانین و مقررات کشور می توانند تمامی اسناد و مجوزهای لازم را از مراجع قانونی کشور تهیه نموده و خود شخصا در گمرکات سراسر کشور حضور یافته و کالاهای وارداتی شما را از گمرک ترخیص نمایند.

از جمله خدمات متنوع شرکت در زمینه ترخیص انواع کالاها از جمله ترخیص ورق فولادی گالوانیزه از گمرک می توان موارد زیر را عنوان نمود:

  • ترخیص انواع کالاها به وسیله ترخیص کاران حرفه ای از گمرکات سراسر کشور
  • ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه انواع تجارت های بین المللی
  • آموزش قوانین و مقررات جامع کشور در خصوص صادرات و واردات کالا به وسیله مشاورین و کارشناسان حوزه بازرگانی
  • دریافت کارت بازرگانی
  • تهیه مجوزهای مربوط به واردات
  • جمع آوری اسناد و مدارک مورد نیاز برای واردات و ترخیص کالاها از گمرک
  • انجام سریع نقل و انتقالات کالاها از کشور مبدا تا گمرک و از انبارهای گمرک تا مقصد مورد نظر شما
  • ترخیص انواع ورق های فولادی گالوانیزه همچون ورق های نورد سرد، ورق های نورد گرم، ورق رنگی، ورق های سیاه (صنعتی و معمولی) در ابعاد مختلف، ورق های روغنی، ورق اسید شوئی شده، ورق تین پلیت و …

بنابراین شما می توانید امور بازرگانی تجارت خود را به گروه بازرگانی اورانوس سپرده و با خیالی آسوده و بدون هیچ گونه دغدغه ای در زمینه شناخت قوانین و مقررات واردات کالا، چگونگی مراحل ترخیص کالا از گمرک، چگونگی دریافت مجوزهای واردات و ترخیص و … به تجارت های بین المللی بزرگ بپردازید و تجارت خود را گسترش دهید.

5/5 - (4 امتیاز)