به وب سایت شرکت بازرگانی اورانوس خوش آمدید.
واردات و ترخيص لوازم خانگی از گمرک

واردات و ترخیص لوازم خانگی از گمرک

قوانین و شرایط واردات و ترخیص لوازم خانگی از گمرک در کشور ما

لوازم خانگی از جمله کالاهای وارداتی پرطرفدار می باشد، به طوری که تجار و بازرگانان داخلی و خارجی همواره در اولین تجارت های خود از این لوازم و وسایل به عنوان کالای وارداتی استفاده می کنند. واردات و ترخیص لوازم خانگی از گمرک در کشور ما نیز به دلیل وجود تحریم های اقتصادی و کمبود امکانات تولیدی چند سالی است که رواج یافته و به عنوان یکی از پرسودترین تجارت ها در کشور شناخته می شود؛ اما قوانین و آیین نامه های جدیدی که از سوی وزارت صمت به تازگی معرفی و تدوین شده اند، نشان می دهد که در سال های اخیر واردات لوازم خانگی در کشور با محدودیت هایی مواجه بوده است.

واردات لوازم خانگی می تواند نیازهای کشور را به سادگی تامین و رفع نماید، به طوری که دیگر برای تولید این وسایل نیازی به کارخانجات و صنایع تولیدی مختلف نداشته و به راحتی می توان این کالاها را از سایر کشورها خریداری نمود؛ اما توجه داشته باشید که این فرایند در طولانی مدت به اقتصاد کشور صدمه می زند.

با این تفاسیر و همچنین تحریم های جدیدی که علیه کشور صورت گرفته است، واردات لوازم خانگی توسط وزارت صمت محدود شده و طبق قوانین جدید هر نوع کالایی اجازه ورود به کشور را ندارد. مطابق با قوانین و آیین نامه های جدید تجار و بازرگانان حق ندارند کالاهایی که توسط صنایع تولیدی کشور طراحی و تولید می گردند را به عنوان کالای وارداتی انتخاب کرده و از سایر کشورها خریداری نمایند.

بنابراین از جمله قوانینی که باید پیش از واردات لوازم خانگی از گمرک به آن توجه نمایید، کالاهای ممنوعه می باشد. برای این کار می توانید کتاب قوانین صادرات و واردات کشور یا آیین نامه های جدید را مطالعه نمایید. همچنین می توانید با یک مشاور متخصص بازرگانی صحبت نموده و طبق نظر او در ارتباط با واردات لوازم خانگی تصمیم گیری کنید.

واردات لوازم خانگی از یک تجارت پرسود

واردات لوازم خانگی یک تجارت پرسود

واردات لوازم خانگی در کشور ما می تواند یک تجارت پرسود برای تجار و بازرگانان داخلی باشد، به شرط آنکه با قوانین و شرایط واردات لوازم خانگی در کشور آشنا بوده و بتوانند در خرید کالاهای وارداتی نهایت دقت را داشته باشند.

واردات لوازم خانگی و حتی تولید این وسایل در کشور ما با محدودیت های زیادی مواجه است؛ اما تاجری که بتواند این محدودیت ها را به خوبی شناسایی نموده و طبق نیازهای بازار لوازم خانگی پرطرفدار و پرفروش را از سایر کشورها خریداری نموده و به بازارهای فروش کشور وارد کند، می تواند در این تجارت به موفقیت های بزرگ و سودهای کلان اقتصادی برسد. با این حال شاید بپرسید این اتفاق چگونه امکان پذیر می باشد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم واردات لوازم خانگی در کشور ما کار چندان دشواری نیست بلکه تنها کافی است با محدودیت ها و قوانین مختلف در این زمینه آشنا بوده و نیازهای بازار را به خوبی شناسایی کنید، سپس با بررسی نیازهای بازار کالاهایی را خریداری نمایید که علاوه بر پرفروش بودن، جزء کالاهای ممنوعه نباشند تا به راحتی بتوانید آن ها را از مرز کشور عبور داده و به بازارهای فروش برسانید.

مشورت با مشاورین و کارشناسان متخصص حوزه بازرگانی قطعا در این زمینه بهترین و موثرترین راهکار می باشد. شما می توانید با صلاحدید و نظر کارشناسان بازرگانی کالاهای ممنوعه را شناسایی کرده و در نهایت کالاها و لوازمی را به کشور وارد کنید که طرفداران بیشتری در کشور داشته باشند.

مشاورین و کارشناسان متخصص شرکت بازرگانی اورانوس ضمن آشنایی با قوانین و مقررات کشور می توانند در زمینه آشنایی با کالاهای ممنوعه و شرایط واردات و ترخیص لوازم خانگی از گمرک به شما کمک نموده و در هر چه بهتر انجام شدن امور بازرگانی تجارت شما موثر واقع شوند.

شرایط و مراحل واردات و ترخیص لوازم خانگی از گمرک

شرایط و مراحل واردات و ترخیص لوازم خانگی از گمرک

در زمینه بررسی شرایط و مراحل واردات و ترخیص لوازم خانگی از گمرک باید بگوییم که همچون سایر کالاهای وارداتی انجام شده و شما به عنوان ترخیص کار کالاها حتما باید در اداره گمرک حاضر شده و شخصا مراحل و روندهای اداری ترخیص کالا از گمرک را پیگیری کنید؛ اما برای سرعت بخشیدن به کارها می توانید از یک ترخیص کار حرفه ای کمک گرفته و تمامی مراحل ترخیص کالا از گمرک را به وی بسپارید.

همانطور که می دانید در آغاز تجارت های وارداتی باید مجوزهای واردات کالا را از مراجع مربوطه دریافت نموده و با کارت بازرگانی معتبر خود اقدام به واردات و ترخیص کالاها از گمرک نمایید. بنابراین در این زمینه واردات و ترخیص لوازم خانگی از گمرک نیز در ابتدا لازم است اسناد و مدارک مورد نیاز برای را آماده نموده و با در دست داشتن مدارک به اداره گمرک مراجعه نمایید.

هزینه های مربوط به واردات و ترخیص لوازم خانگی از گمرک مطابق با هزینه ها و تعرفه های گمرکی سایر کالاهای وارداتی شامل هزینه های حمل و نقل، ترانزیت کالاها، حقوق و عوارض ورودی، بارگیری و تخلیه، انبارداری و … می باشد که لازم است پیش از هر گونه اقدامی، هزینه های گمرکی را محاسبه نموده و در اسرع وقت آن ها را پرداخت نمایید تا کالاهای خود را در سریع ترین زمان ممکن از گمرکات کشور ترخیص نموده و به بازارهای فروش منتقل نمایید.

بهترین راهکار در ترخیص کالاهای مختلف از جمله لوازم خانگی استخدام ترخیص کاران حرفه ای است که شما می توانید از شرکت های بازرگانی معتبر کمک گرفته و ترخیص کاران باتجربه و متخصص را برای ترخیص کالاهای خود استخدام نمایید.

ترخیص کاران حرفه ای ضمن آنکه با تمامی قوانین و مقررات صادرات و واردات کشور آشنا هستند و در این زمینه تجربه کافی دارند، می توانند مراحل ترخیص کالا از گمرک را در اسرع وقت و بدون هیچ گونه مشکلی به انجام برسانند. با استخدام ترخیص کاران حرفه ای دیگر نیازی نیست در اداره گمرک حاضر شده و شخصا تشریفات اداری گمرک را برای ترخیص و دریافت کالاها از انبار گمرک به انجام برسانید بلکه می توانید تمامی امور بازرگانی واردات کالاها از دریافت مجوز گرفت تا ترخیص کالاها از انبارهای گمرک را به ترخیص کاران حرفه ای سپرده و خود به سایر امور بازرگانی و فعالیت های تجاری کسب و کارتان بپردازید.

شرکت بازرگانی اورانوس در زمینه ترخیص انواع کالاها از جمله واردات و ترخیص لوازم خانگی از گمرک خدمات مختلفی را ارائه می کند که از جمله آن ها می توان به ترخیص کالاها از گمرکات کشور به وسیله ترخیص کاران حرفه ای اشاره کرد. بنابراین اگر به دنبال ترخیص کاران حرفه ای هستید، می توانید در این زمینه با مشاورین ما صحبت نموده و درخواست های خود را اعلام نمایید.

Rate this post